O nas

Biuro Turystyczne Medium działa na turystycznym rynku 1998 roku.
Przez ten okres zaskarbiliśmy sobie sympatie klientów z całej Polski, dlatego wychodząc naprzeciw marzeniom wszystkich pasjonatów podróży powstał portal turystyczny mixtravel.pl

Na portalu znajdują się oferty najważniejszych polskich touroperatorów posiadających wszystkie niezbędne dokumenty umożliwiające im działalność a co za tym idzie zapewniających bezpieczeństwo naszym klientom.
Gwarantujemy Państwu pomoc i profesjonalną obsługę naszego doświadczonego zespołu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod naszym numerem InfoliniI: 77 436 59 68.

To co wyróżnia nas z pośród portali turystycznych to wyselekcjonowane oferty sprawdzone osobiście przez właściciela portalu oraz pracowników!!!
Nasze hasło „Polecamy to co dobre i sprawdzone!” nie jest fikcja a dowodem na to jest rzetelna, konkretna informacja oraz zdjęcia na portalu autorstwa właściciela Aleksandra Kramarza- fotografa, podróżnika.

Nasz portal oferuje Państwu szeroką gamę ofert począwszy od ekskluzywnych wyjazdów renomowanych touroperatorów, poprzez wczasy rodzinne, dla singli i dla ciekawych świata imprezy objazdowe.

Zobacz nasze zdjęcia - sfotografowaliśmy już ponad 1500 hoteli. Oglądaj tez nasze filmy na kanale YouTube, jest ich już blisko 2000 a oglądalność naszego kanału przekroczyła już 11 milionów wyświetleń.

To zdjęcia naszego autorstwa oglądasz w katalogach znanych biur podróży !

Biuro turystyczne Medium zajmuje się sprzedażą ofert turystycznych oraz posiada dział foto FOTO-MEDIUM, www.foto-medium.pl , który oprócz fotografii ślubnej, licznych reportaży, zdjęć studyjnych i zdjęć do dokumentów zajmuje się głównie fotografią hoteli.
Owocem czego powstał portal mixtravel.pl i wyjątkowa galeria zdjęć hoteli www.galeria.mixtravel.pl , gdzie prezentowany jest wieloletni dorobek fotograficzny głównego autora zdjęć Aleksandra Kramarza. Zdjęcia te można również zobaczyć w wielu katalogach znanych biur podróży.
Zaufali nam m.in touroperatorzy: ITAKA, MEGA TRAVEL, ATLAS TOURS, SINDBAD, EXIM GROUP i wielu innych

Zaufali nam również: SIGMA PRO CENTRUM, KCONSULT, VANGUARD, MARUMI którzy są naszymi sponsorami.

Autorami zdjęć i filmów są głównie:

Właścicielem firmy jest Aleksander Kramarz - fotograf, podróżnik - www.aleksanderkramarz.pl , autor większości zdjęć i filmów oraz wielu artykułów.

Do zobaczenia na turystycznych szlakach mixtravel.pl